Stiftungsfamilie BSW EWH dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Stiftungsfamilie BSW EWH Przegląd aplikacji

Aplikacja Stiftungsfamilie BSW EWH to aplikacja oparta na systemie Android, która ma na celu umożliwienie użytkownikom dostępu do ofert rekreacyjnych i podróżniczych Stiftung Bahn-Sozialwerk BSW. Jako wspierający, teraz możesz korzystać z całego programu rekreacyjnego i podróżniczego fundacji, niezależnie od miejsca, dzięki tej aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna do pobrania i użytkowania.

Aplikacja pozwala na przeglądanie wydarzeń w Twojej okolicy, nawigację do nich oraz dostęp do ważnych informacji kontaktowych. Możesz również mieć swoją kartę usług zawsze pod ręką. Dzięki tej aplikacji możesz odkrywać i rezerwować najnowsze oferty podróży. Możesz również dokonywać darowizn na rzecz fundacji i pomagać osobom, które potrzebują wsparcia. Aplikacja oferuje osobistą strefę, w której możesz poprosić o zaświadczenia o wpłatach i darowiznach, uzyskać informacje o wydarzeniach w Twojej okolicy oraz pobrać najnowsze wydanie magazynu fundacji. Aplikacja posiada również kalkulator uprawnień, aby dowiedzieć się, czy spełniasz warunki do otrzymania wsparcia.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Stiftungsfamilie BSW EWH to przydatne narzędzie dla zwolenników fundacji, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi ofertami rekreacyjnymi i podróżniczymi, dokonywać darowizn na rzecz fundacji oraz uzyskać dostęp do swoich informacji osobistych. Aplikacja jest łatwa w użyciu i nawigacji, a także dostarcza istotnych i dokładnych informacji na temat działań i ofert fundacji.

Program jest dostępny w innych językach

Stiftungsfamilie BSW EWH dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.4

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Stiftungsfamilie BSW EWH

Czy próbowałeś Stiftungsfamilie BSW EWH? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.